Ми проповідуємо Христа розп'ятого (1Кор.1:23)

А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир,
Його ж ранами нас уздоровлено! Усі ми блудили, немов ті овечки, розпорошились кожен на власну дорогу,
і на Нього Господь поклав гріх усіх нас! 
(Ісаї 53:5,6)

Ukrainian English Russian

апрошуємо Вас на Богослужіння

 у неділю о 10.00 за адресою м. Харків, вул.Чернишевська, 59 (Будинок Письменника)

Детальніше 


АКТУАЛЬНЕ 


Великоднє (2017р.) привітання пастора Віктора Хаустова

ХРИСТОС ВОСКРЕС! – ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

The Holy Women at the Sepulchre by Peter Paul Rubens-1400

А дня першого в тижні прийшли вони рано вранці до гробу, несучи наготовані пахощі,  та й застали, що камінь від гробу відвалений був. А ввійшовши, вони не знайшли тіла Господа Ісуса. І сталось, як безрадні були вони в цім, ось два мужі в одежах блискучих з'явились при них. А коли налякались вони й посхиляли обличчя додолу, ті сказали до них: Чого ви шукаєте Живого між мертвими? Нема Його тут, бо воскрес! Пригадайте собі, як Він вам говорив, коли ще перебував в Галілеї. Він казав: Сину Людському треба бути виданому до рук грішних людей, і розп'ятому бути, і воскреснути третього дня. І згадали вони ті слова Його! (Луки 24:1-9)

Нехай ці слова Божих посланців про Добру Новину про Воскресіння Христове підбадьорять Вас! Нехай також Дух Святий завжди Вам пригадує слова нашого люблячого Господа, запевняючи Вас в історичності факту Його воскресіння! Нехай могила та гріх не лякають Вас, адже Бог приготував для Вас нове життя!

16 квітня 2017 року

Пастир Віктор Хаустов та вірні парафії УЛЦ ВСІХ СВЯТИХ у Харкові та місії в Ізюмі.

Детальніше


Рубрика: БОГОСЛОВСЬКА ДУМКА

Мартін Лютер: Христос нікого не вижене  

luther martin-800

 Це – чудесні слова: «Того, хто до Мене приходить, Я не вижену геть. Отець мусить дати Мені того, хто вірує в Мене і того Я не прожену. Незважаючи на те скільки ви будете прагнути святості, поститися і молитися, спокушувати і вважати Мене за нерозумного, залишається той факт, що кожен, хто вірує в Мене, має цю віру від Отця. Отцем дано йому прийти до Мене, а той, хто приходить до Мене може споживати впевнено та черпати воду з глибини, бо його Я не прожену».

 «Хто вірує в Мене». Христові думки виходять за межі простої дії споживання і пиття. Він має на увазі, що той, хто приймає Його Слово, іде за Ним, і вірує в Нього, буде запечатаний і підтверджений, як той, хто захищений від прогнання. Він наче каже: «Нічого вам у Мене просити не треба. Я буду з вами ще до того, як ви прийдете до Мене і Я буду більш готовий і охочий давати вам, аніж ви будете просити. Якщо можете прийти до Мене, тоді Мене не бійтеся; Я не буду ані вашим суддею, ані вашим катом».

Джерело: Блоґ  В.Горпинчука УКРАЇНСЬКЕ ЛЮТЕРАНСТВО

Детальніше 


Рубрика: АУДІОПРОПОВІДІ  

Проповідь п.В.Хаустова на Великдень на Марка 16:1-8 "БЛАЖЕННЕ РОЗЧАРУВАННЯ" 

 1 Як минула ж субота, Марія Магдалина, і Марія Яковова, і Саломія накупили пахощів, щоб піти й намастити Його. 2 І на світанку дня першого в тижні, як сходило сонце, до гробу вони прибули, 3 і говорили одна одній: Хто відвалить нам каменя від могильних дверей? 4 А зиркнувши, побачили, що камінь відвалений; був же він дуже великий... 

Frank Ordaz-the-empty-tomb

Детальніше 


Рубрика: АУДІОПРОПОВІДІ 

Проповідь п.В.Хаустова на Велику П'ятницю на 1Коринтян 5:7-8 "НАША ПАСХА - ХРИСТОС" 

 7 Отож, очистьте стару розчину, щоб стати вам новим тістом, бо ви прісні, бо наша Пасха, Христос, за нас у жертву принесений.  8 Тому святкуймо не в давній розчині, ані в розчині злоби й лукавства, але в опрісноках чистости та правди!   

James Tissot - Ce que notre sauveur vit du haut de la croix ca 1886-94

Детальніше 


Рубрика: БОГОСЛОВСЬКА ДУМКА 

Чарльз Краут: Гімни Церкви - сповідання людей

Charles Porterfield Krauth

Але особливо в у священній пісні Лютеранська Церква має винятково виразний елемент її поклоніння. «Лютеранська Церква», – каже доктор Шафф, «на службу релігії приводить гарні мистецтва і вона виробила масу гімнів та хоралів, які в багатстві, силі та набожності, перевершують гімнологію усіх інших церков на світі». «На службі Божій», – каже Ґьобель, «мии досягаємо миті, в якій Лютеранська Церква має одну зі своїх найславетніших рис вищості. Гімни Церкви – сповідання людей і вони зробили більше ніж проповідування. Лише в Лютеранській Церкві німецька гімнологія досягла надзвичайного процвітання. Слова святої пісні чути повсюди і часом, одним співом для Євангелія здобувалися цілі міста».

Джерело: Блоґ Українське Лютеранство В.Горпинчука

Детальніше


 Рубрика: ПРОПОВІДІ

Проповідь пастора Віктора Хаустова на Вербну на Івана 12:9-19 "ІСУС ЛЮБИТЬ ТЕБЕ"

Meister der Palastkapelle in Palermo Mosaiken der Capella Palatina

 9 А натовп великий юдеїв довідався, що Він там, та й поприходили не з-за Ісуса Самого, але щоб побачити й Лазаря, що його воскресив Він із мертвих.  10 А первосвященики змовилися, щоб і Лазареві смерть заподіяти, 11 бо багато з юдеїв з-за нього відходили, та в Ісуса ввірували. 12 А другого дня, коли безліч народу, що зібрався на свято, прочула, що до Єрусалиму надходить Ісус,

 13 то взяли вони пальмове віття, і вийшли назустріч Йому та й кричали: Осанна! Благословенний, хто йде у Господнє Ім'я! Цар Ізраїлів! 14 Ісус же, знайшовши осля, сів на нього, як написано:

 15 Не бійся, дочко Сіонська! Ото Цар твій іде, сидячи на ослі молодому! 16 А учні Його спочатку того не зрозуміли були, але, як прославивсь Ісус, то згадали тоді, що про Нього було так написано, і що цеє вчинили Йому.

Детальніше


 Рубрика: ТВОРЧІСТЬ 

Геннадій Згурський: Переклад вибраних розділів з книги І.А.Розенштрауха "НА ПОРОЗІ СМЕРТІ"  

Иоганн-Амвросий Розенштраух-Повернутися, навернутися, перейти до протилежного способу думок і вчинків можна як у позитивному, так і в негативному розумінні. Вся річ у тому, в який бік людина була скерована наприкінці, коли повернутися назад вже не можна. Саме тому такими значущими для всього життя і для вічності є передсмертні години кожного. «...Коли деревина на південь впаде чи на північ, залишиться на місці, куди деревина впаде». Це безпосередньо узгоджується з 13-16 віршами 33-го розділу книги пророка Єзекіїля: «Коли Я скажу справедливому: Буде конче він жити, а він надіявся б на свою справедливість та робив би кривду, то вся його справедливість не буде згадана, і за кривду свою, що зробив, він помре! А коли Я скажу до несправедливого: Конче помреш ти, а він навернеться від свого гріха, і робитиме правду і справедливість.., то конче буде він жити, не помре! Усі гріхи його, які він нагрішив, не будуть йому згадані, – правду і справедливість робив він, конче буде він жити!»

Детальніше  

 Рубрика: БОГОСЛОВСЬКА ДУМКА 

Мартін Лютер: Аби тривала гармонія

Lucas-Cranach-d.Ae.-Martin-Luther-um-1543Павло навчає, що незважаючи на те, якими різними є дари та зовнішні діла, ніхто не повинен через них вважати себе добрим, ані оцінювати себе так нібито він вищий за інших.  Радше, кожна людина повинна оцінювати власну доброту своєю вірою. Віра – це те, що мають усі християни, хоча й не однаковою мірою: хтось має її більше, а інші – менше. Проте у вірі всі володіють одним і тим самим – Христом. Убивця на хресті, через віру, мав Христа в собі так само ж істинно, як Його мали Петро, Павло, Авраам, Мати Господа і всі святі, хоча його віра могла й не бути такою ж сильною. Через це хоча дари – нерівні, дорогоцінна віра – саме така. А якщо ми будемо хвалитися лише скарбами віри, а не дарами, то кожна людина повинна цінувати віру іншої людини настільки ж високо як і власну, а своїми дарами служити тому іншому, хто у вірі має однаковий з ним скарб. Тоді триватиме любляча гармонія і проста віра, і ніхто не опиратиметься на свої діла чи заслуги.

Джерело: Блоґ  В.Горпинчука УКРАЇНСЬКЕ ЛЮТЕРАНСТВО

Детальніше

Рубрика ЗНАЙОМСТВО З БОГОМ 

ЩО МЕНІ ЗРОБИТИ, ЩОБ СПАСТИСЯ?

 І підійшов ось один, і до Нього сказав: Учителю Добрий, що маю зробити я доброго, щоб мати життя вічне? (Мт.19:16)

 У житті кожної людини буває момент. коли вона задумується над питаннями: „Що буде після смерті? Чи справді фізична смерть є кінцем життя? Чи існує вічне блаженство та вічне покарання за гріх? Якщо є Бог-Суддя, тоді як я можу виправити свої помилки, щоб Бог мене не засудив?

Тобто: ЯК МОЖНА СПАСТИСЯ? ЯК ОТРИМАТИ ЖИТТЯ ВІЧНЕ?” 

З таким питанням до Ісуса підійшов юнак:

Hoffman-ChristAndTheRichYoungRuler

 Генріх Хоффман (1824-1911). Ісус і Багатий юнак (1881) 

Детальніше


Рубрика: СТАТТІ

Пастир Віктор Хаустов

Німецький внесок в  історію Харкова або Вони «наші» – Шульци, Вінклери, Штейни...

2010-56-БЕРЕЗІЛЬОстанніми роками і політики, і різноманітні громадянські діячі час від часу (особливо напередодні чергових виборів) гучно заявляють про необхідність об'єднання країни, про потребу подолати „непримиренні протиріччя” між Сходом та Заходом. Якщо ж придивитися уважно, то побачимо, що Україна поділена не тільки на Схід та Захід. Поділи чи тріщини в стосунках часто проходять між старшим та молодшим поколінням, між мешканцями села та міста, між різними соціальними прошарками населення... Нерідко ці шпарини проходять по наших сім'ях та по наших душах.

Ці тріщини зачіпають і стосунки між представниками різних національностей, що мають спільне українське громадянство та складають разом офіціозне поняття „український народ”. Але сухі цифри національного складу країни і сприймаються сухо. Інша справа – особисті стосунки із нашими сусідами та родичами, роботодавцями чи підлеглими. І тут варто пам'ятати, що кожен, хто чесно працює в Україні, вже робить внесок в її розбудову. Як пожартували музиканти ТАНКУ НА МАЙДАНІ КОНГО: „Ми – українці... І всі навкруги нас теж українці. Навіть отой, що питає „Как дела?”, – теж українець. Але він цього ще не розуміє.” І щоб швидше усвідомити себе українцем, людині потрібно не так і багато: щоб влада, яку він вибирає, ставилася до нього по-людськи, щоб добробут зростав, щоб наш прапор піднімався під час нагородження спортсменів на світових змаганнях, щоб хотілося співати гімн після перемоги футбольної збірної... Щоб українцям не доводилося мандрувати до чужих країв „на заробітки”, а натомність щоб громадяни розвинених держав вкладали інвестиції та реалізовували свої таланти в Україні. А згодом хтось з таких „варягів” чи їх дітей може стати окрасою української культури. Як свого часу Марко Вовчок (росіянка Марія Вілінська), чи німці Майк Йогансен, Юрій Клен (псевдонім Освальда Бургардта), Юрій Шерех-Шевельов (при народженні Георг Шнейдер).

Детальніше

Слово пастиря

Слава Ісусу Христу!
Дорогі брати та сестри!

Громада ВСІХ СВЯТИХ Української Лютеранської Церкви у Харкові рада вітати Вас на своєму оновленому офіційному сайті! Для християн є природним не мовчати, а свідчити про люблячого Господа, Який „нас спас не з діл праведности, що ми їх учинили були, а з Своєї милости через купіль відродження й обновлення Духом Святим, Якого Він щедро вилив на нас через Христа Ісуса, Спасителя нашого, щоб ми виправдались Його благодаттю, і стали спадкоємцями за надією на вічне життя” (Титу 3:5-7).


В сучасному світі, в якому новітні комунікативні засоби відіграють надважливу роль, природним є широке використання Інтернету для євангелізації. Сподіваємося, що з Божої ласки наша сторінка також буде сприяти поширюванню Доброї Новини про Ісуса. На момент, коли пишуться ці рядки, сайт ще знаходиться в адмініструванні, тому на нього ще не викладено весь підготовлений матеріал. Найближчим часом на нашій сторінці під рубрикою „Для тих, хто ще не знає Христа” (або „Учителю Добрий, що маю зробити ..., щоб мати життя вічне?” (Мт.20:16), з'явиться пояснення Божого плану спасіння, який має назву ВЕЛИКИЙ ОБМІН. Коротко підсумувати цей БЛАЖЕННИЙ ОБМІН можна так: Ісус Христос забрав всі наші гріхи на Себе, дарувавши нам Свою праведність: „А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами нас уздоровлено! Усі ми блудили, немов ті овечки, розпорошились кожен на власну дорогу, і на Нього Господь поклав гріх усіх нас!” (Іс.53:5-6). Іншими словами, „Того, Хто не відав гріха, Він учинив за нас гріхом, щоб стали ми Божою правдою [праведністю] в Нім!” (2Кор.5:21). Ця Добра Новина про прощення в Ісусі всіх наших гріхів приводить нас до покаяння, дарує нам віру та веде до нового життя з Богом.
Тому ми плануємо розмістити на нашому сайті Біблію в електронному форматі, бо тільки із Слова Божого ми можемо пізнати Спасителя, і тільки перебуваючи в Слові Божому (та будучи причасниками тіла і крові Христа) ми можемо бути збережені в цій спасаючій вірі.
Для тих братів і сестер, що вже знають Христа як свого особистого Спасителя та бажають краще пізнати християнську віру в лютеранському викладі ми розмістимо і Лютеранські віросповідання, бо, як ми віримо, вони є правдивим поясненням Святого Письма. Лютеранська церква, наполягаючи на необхідності реформування доктрини і практики Церкви на підставі Слова Божого, також поважає добрі церковні традиції, наприклад, церковне мистецтво, літургію, використання церковного календаря (звісно, якщо вони не суперечать Писанням). УЛЦ є східнообрядовою церквою, отже у відповідних розділах Ви зможете знайти календар на поточний рік, ознайомитися з реформованою Т.Ярчуком літургією Івана Златоуста та почути її фрагменти та гімни у виконанні хору Громади УЛЦ ВОСКРЕСІННЯ (Київ).
У розділі „Молитви” будуть вміщені молитви та псалми із Біблії та інші молитви, що вкорінені у здоровій біблійній доктрині. Розділ „Бібліотека” вміщатиме як праці класиків лютеранського богослов'я, так і роботи сучасних авторів. Розділ „Сайти” також допоможе знайти цікаву інформацію на інших (зазвичай конфесійних лютеранських) сайтах, порталах та блоґах.
В той же час у розділі „Проповіді” вміщені тільки ті проповіді, що були виголошені в Громаді ВСІХ СВЯТИХ. Розділ „Статті” також буде включати праці пасторів (сподіваємось, в майбутньому і мирян) саме місцевої громади. Із поточним життям в Громаді можна познайомитися в розділах „Новини”, „Фотогалерея” та „Аудіо і Відео”.
Поки що функціонує тільки українська сторінка, в майбутньому ми сподіваємося створити паралельні російську та англійські сторінки.

Пастир та Громада ВСІХ СВЯТИХ дякують інтернет-менеджеру Українського Біблійного Товариства брату Олександру Султану (Церква „ЖИВОЙ РОДНИК”, місто Херсон) за розробку дизайну та забезпечення технічної сторони роботи цього сайту. Також ми дякуємо всім братам і парафіям, які дозволили розмістити свої матеріали на нашій сторінці. І, звісно, не забуваймо, що вся слава належить Господеві. Отже, „Дякую Богові своєму при кожній згадці про вас...” (2Кор.9:15).

„І нехай мир Божий, що вищий від усякого розуму, береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі!” (Фил.4:7) Амінь!

2010-11-10 День Мартіна Лютера

Віктор Хаустов, пастир Громади ВСІХ СВЯТИХ УЛЦ, м. Харків, Україна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар

СвятийДухХрест2

Молитви

Duerer-Prayer2

 

Події

пн. трав. 01 @00:00 - 11:59PM
Білий
пн. трав. 01 @00:00 - 10:00PM
Біблія за рік на сьогодні
пн. трав. 01 @00:03 - 11:59PM
Молитва на 1-ше Травня
пн. трав. 01 @05:00 - 11:59AM
Молитва у понеділок зранку (тиждень 1) (ММ)
пн. трав. 01 @05:01 - 11:59AM
Вранішня молитва у понеділок (УЄМ)
пн. трав. 01 @17:00 - 11:59PM
Молитва у понеділок увечері (тиждень 1) (ММ)
пн. трав. 01 @17:01 - 11:59PM
Вечірня молитва у понеділок (УЄМ)
вт. трав. 02 @00:00 - 10:00PM
Біблія за рік на сьогоді
вт. трав. 02 @00:00 - 11:59PM
Білий
вт. трав. 02 @05:00 - 11:59AM
Молитва у вівторок зранку (тиждень 1) (ММ)
вт. трав. 02 @05:01 - 11:59AM
Вранішня молитва у вівторок (УЄМ)
вт. трав. 02 @17:00 - 11:59PM
Молитва у вівторок увечері (тиждень 1) (ММ)

Аудіо проповіді

st peter preaching in the presence of st mark big

Аудіо музика

Gaudenzio Ferrari 002

Українське лютеранство

Blog-V-Gorpynchuka

Блог п. Т.Коковського

Blog-Tarasa-Kokovskogo

Віттенберзький соловей

Wittenberg-Nightingale

Семінарія Св.Софії

УЛБ-222