Ми проповідуємо Христа розп'ятого (1Кор.1:23)

А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир,
Його ж ранами нас уздоровлено! Усі ми блудили, немов ті овечки, розпорошились кожен на власну дорогу,
і на Нього Господь поклав гріх усіх нас! 
(Ісаї 53:5,6)

Ukrainian English Russian

Запрошуємо Вас на Богослужіння

 у неділю о 10.30 за адресою м. Харків, вул.Чернишевська, 59 (Будинок Письменника)

Докладніше 


АКТУАЛЬНЕ 


 Рубрика: ТЕЛЕПРОГРАМИ

Телепрограма "ЧАС РЕФОРМАЦІЇ"

Наша Громада представляє телепрограму "ЧАС РЕФОРМАЦІЇ" на місцевому телеканалі Р1 щоп'ятниці о 20.25.

Також дивіться на офіційному youtube-каналі нашої парафії 

 

.

Тут пропонуємо 32-й випуск "День відвідин Св. Єлисавети Дівою Марією" 

Докладніше


Рубрика: ЛІТУРГІЙНИЙ КОЛІР

Зеленй літургійний колір

2017-07-09 3-1320

Вівтар Громади ВСІХ СВЯТИХ (9 липня 2017 року).

     Зелений – це колір, який традиційно асоціюється із життям, оновленням та відродженням. Він використовується під час церковного року найчастіше. Лютеранські служебники пропонують його вживати протягом двох періодів церковного року – після святкування Богоявлення та П’ятдесятниці й Трійці.     

Докладніше

 Рубрика: ІСТОРІЯ ЛЮТЕРАНСТВА ХАРКОВА ТА УКРАЇНИ

 

..

Підбірка світлин: «Українська Євангельська Церква Аугзбурзького віросповідання до ІІ-ї світової війни»


06.18-BonifatiusРубрика: ЦЕРКОВНЕ СВЯТО

5 червня: День Св. Боніфатія Майнцького, місіонера до німців     

    Сьогодні ми згадуємо Св. Боніфатія Майнцького і дякуємо Господу за його життя. Боніфатій народився наприкінці VII століття в Англії. Здобувши гарну освіту, він вирішив бути монахом і в Англії отримав пресвітерські свячення. На нього мав сильний вплив приклад християнських місіонерів і він сам став таким місіонером. Отримавши 719 року папське доручення працювати в Німеччині, Боніфатій присвятив своє життя заснуванню, організації та реформуванню церков і монастирів у Гессені, Тюрингії і Баварії. Ставши архієпископом, Боніфатій 743 року отримав призначення на кафедру в Майнці. Через десять років він склав свої повноваження, аби долучитися до християнської праці в Нідерландах. 5 (17) червня 754 року, чекаючи групу оглашенних для конфірмації, Боніфатій потрапив до рук поганського натовпу і помер мученицькою смертю. Св. Боніафатія вшановують саме, як апостола та місіонера до німців.

Джерело: Блоґ В.Горпинчука УКРАЇНСЬКЕ ЛЮТЕРАНСТВО

Докладніше

Copping The Hope of the World 1915Рубрика: МОЛИТВИ

Молитва на День захисту дітей

    Дорогий Небесний Отче! Я, як і кожна людина, що прийшла у цей світ після Адама і Єви, – народився маленькою дитиною від моїх батьків з волі Твоєї.

    Дякую Тобі, що народившись «дитиною гніву», тепер можу кликати Тебе Своїм Отцем, бо я створений Тобою, і народжений згори Твоїм Святим Духом і водою! Псалмоспівець говорить: «Ти вчинив нирки мої, Ти виткав мене в утробі матері моєї, – Прославляю Тебе, що я дивно утворений! Дивні діла Твої і душа моя вельми відає про це! І кості мої не сховались від Тебе, бо я вчинений був в укритті, я витканий у глибинах землі! Мого зародка бачили очі Твої, і до книги Твоєї записані всі мої члени та дні, що в них були вчинені, коли жодного з них ще не було…»

    Дякую Тобі, що можу кликати Тебе Своїм Отцем, бо Ти усиновив мене в Ісусі Христі! Ти ж, Ісусе, для того щоб Отець міг усиновити мене, Сам був зачатий від Святого Духа в утробі Діви Марії, Сам був народжений у стайні у Віфлеємі.

    Господи, прошу Тебе навчити мене і всіх людей цінувати Дар Життя, який Ти даєш не тільки мені, але й іншим. Особливо навчи нас стояти на сторожі життя найбільш незахищених – ненароджених. Благослови, щоб у світі та, зокрема, в Україні не вбивались ненароджені через аборти.  

Детальніше

 Рубрика: ХРИСТИЯНСЬКИЙ СПІВ

 

..

Гімн "ОБРАЗ ТВІЙ НА МОЇМ СЕРЦІ". Співають сестри Наталка Колупаєва та Світлана Хаустова.

Рубрика: ПРОПОВІДІ

Проповідь пастора В.Хаустова на 2Коринтян 13:13 "БЛАГОДАТЬ. ЛЮБОВ. СПІЛЬНОТА"

Antonio de Pereda Trójca Święta

 

Благодать Господа нашого Ісуса Христа, і любов Бога й Отця, і причастя Святого Духа нехай буде зо всіма вами! Амінь. (2Кор.13:13)

     Дорогі братиі сестри! Це благословення, яке ви звикли чути досить часто на початку проповіді і почули щойно, і є нашим сьогоднішнім Словом Божим для проголошення та роздумів.

     Цей вірш, сподіваюсь, ви добре пам’ятаєте не тільки через те, що ми щонеділі використовуємо його в нашій Літургії, але, маю надію, добре пам’ятаєте ще й тому, що ми звертаємося до нього на Біблійних заняттях та під час вивчення катехізису як до одного із свідчень Бога про Свою Триєдність. Використовуємо ми цей вірш і в дискусіях із тими, хто заперечує Трійцю. Але ще ми бачимо, що цей вірш говорить не тільки про триєдність Бога, але й про нашу спільність чи навіть певною мірою єдність із Богом, причасність до Бога.

Докладніше

Lucas Cranach I workshop - Martin Luther - Gemäldegalerie Berlin-900Рубрика: БОГОСЛОВСЬКА ДУМКА 

Мартін Лютер: Чому віруючому не можна грішити свідомо

     Потрібно, щоб нечестивою, легковажною чи порочним життям, а також свідомими спланованими гріхами ми не перешкоджали дії Духа Святого та не виганяли Його з нас. Бо Святий Дух не може жити там, де живе диявол. Тому, коли диявол спокушає тебе жадібністю, гнівом, блудом чи ще якимось гріхом, в той же час звертайся з молитвою та проси, щоб Бог звільнив тебе від цього і зберіг у послуху. Бо для того, щоб Святий Дух прийшов до тебе і залишився з тобою, ти маєш стерегтися таких зовнішніх гріхів, а якщо ти через свою слабкість падаєш, то мусиш встати, а не залишатися лежати у гріху. Тоді святий Дух захоче тебе підтримати і згідно з твоєю молитвою допоможе тобі боротися з дияволом, плоттю та гріхом. І навпаки, люди, які добровільно обтяжують себе гріхами, з часом попадають все більше й більше під владу диявола, і ніколи вже не зможуть знову отримати Святого Духа, якщо не покаються. Бо робота Святого Духа полягає в тому, що спочатку Він освячує нас через віру і прощення гріхів, а потім допомагає нам боротися з гріхом і жити у послуху Богу.

Докладніше

Charles Porterfield KrauthРубрика: БОГОСЛОВСЬКА ДУМКА

Чарльз Краут: Свідчення Меланхтона про Ауґсбурзьке віросповідання 

Меланхтонова власна оповідь така: "Я об’єднав розділи Сповідання віри, покриваючи майже всю суму доктрини нашої Церкви. Сам я нічого свого не додавав. В присутності князів і посадовців кожна тема була обговорена з нашими проповідниками, речення за реченням. ПотімПримірник цілого Сповідання віри був відправлений до Лютера, який написав князеві, що він прочитав Сповідання віри і схвалив його".

Джерело: Блоґ В.Горпинчука УКРАЇНСЬКЕ ЛЮТЕРАНСТВО.

Докладніше

 Світлана Хаустова 1999-3Рубрика: ТВОРЧІСТЬ 

Світлана Хаустова: "Радість для Марії - радість для усіх!" (переклад гімна)

Реформований переклад російської текста, який співається на музику Лоли Ібрагімової (написано 1992 року).

Переспівано Світланою Хаустовою 2014 року.

І.

Радість для Марії із Небес зійшла –

Світу Бога-Сина вона зачала.

Христос для народу проклав в Небо путь,

Марію всі люди блаженною звуть.

ІІ.

Радість для Марії, радість без кінця –

Звістка про спасіння веселить серця.

Кожна душа з миром до Раю ввійде,

Хто надію в серці на Христа кладе.

Докладніше

 Рубрика: Ю-ТУБ-ПРОГРАМА

 

Ю-туб програма  Громади «ВСІХ СВЯТИХ»: "Зустріч з ІРИНОЮ ЛИТВИНЕНКО. Ч.2." (4.05.2018)

 .


Рубрика ЗНАЙОМСТВО З БОГОМ 

ЩО МЕНІ ЗРОБИТИ, ЩОБ СПАСТИСЯ?

 І підійшов ось один, і до Нього сказав: Учителю Добрий, що маю зробити я доброго, щоб мати життя вічне? (Мт.19:16)

 У житті кожної людини буває момент. коли вона задумується над питаннями: „Що буде після смерті? Чи справді фізична смерть є кінцем життя? Чи існує вічне блаженство та вічне покарання за гріх? Якщо є Бог-Суддя, тоді як я можу виправити свої помилки, щоб Бог мене не засудив?

Тобто: ЯК МОЖНА СПАСТИСЯ? ЯК ОТРИМАТИ ЖИТТЯ ВІЧНЕ?” 

З таким питанням до Ісуса підійшов юнак:

Hoffman-ChristAndTheRichYoungRuler

 Генріх Хоффман (1824-1911). Ісус і Багатий юнак (1881) 

Докладніше

Рубрика: ІСТОРІЯ ЛЮТЕРАНСТВА ХАРКОВА ТА УКРАЇНИ

 

..

Геннадій Згурський: «Йоганн Амброзій Розенштраух (1768-1835) як один із засновників наукової танатології» 

Докладніше

Слово пастиря

Слава Ісусу Христу!
Дорогі брати та сестри!

Громада ВСІХ СВЯТИХ Української Лютеранської Церкви у Харкові рада вітати Вас на своєму оновленому офіційному сайті! Для християн є природним не мовчати, а свідчити про люблячого Господа, Який „нас спас не з діл праведности, що ми їх учинили були, а з Своєї милости через купіль відродження й обновлення Духом Святим, Якого Він щедро вилив на нас через Христа Ісуса, Спасителя нашого, щоб ми виправдались Його благодаттю, і стали спадкоємцями за надією на вічне життя” (Титу 3:5-7).


В сучасному світі, в якому новітні комунікативні засоби відіграють надважливу роль, природним є широке використання Інтернету для євангелізації. Сподіваємося, що з Божої ласки наша сторінка також буде сприяти поширюванню Доброї Новини про Ісуса. На момент, коли пишуться ці рядки, сайт ще знаходиться в адмініструванні, тому на нього ще не викладено весь підготовлений матеріал. Найближчим часом на нашій сторінці під рубрикою „Для тих, хто ще не знає Христа” (або „Учителю Добрий, що маю зробити ..., щоб мати життя вічне?” (Мт.20:16), з'явиться пояснення Божого плану спасіння, який має назву ВЕЛИКИЙ ОБМІН. Коротко підсумувати цей БЛАЖЕННИЙ ОБМІН можна так: Ісус Христос забрав всі наші гріхи на Себе, дарувавши нам Свою праведність: „А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами нас уздоровлено! Усі ми блудили, немов ті овечки, розпорошились кожен на власну дорогу, і на Нього Господь поклав гріх усіх нас!” (Іс.53:5-6). Іншими словами, „Того, Хто не відав гріха, Він учинив за нас гріхом, щоб стали ми Божою правдою [праведністю] в Нім!” (2Кор.5:21). Ця Добра Новина про прощення в Ісусі всіх наших гріхів приводить нас до покаяння, дарує нам віру та веде до нового життя з Богом.
Тому ми плануємо розмістити на нашому сайті Біблію в електронному форматі, бо тільки із Слова Божого ми можемо пізнати Спасителя, і тільки перебуваючи в Слові Божому (та будучи причасниками тіла і крові Христа) ми можемо бути збережені в цій спасаючій вірі.
Для тих братів і сестер, що вже знають Христа як свого особистого Спасителя та бажають краще пізнати християнську віру в лютеранському викладі ми розмістимо і Лютеранські віросповідання, бо, як ми віримо, вони є правдивим поясненням Святого Письма. Лютеранська церква, наполягаючи на необхідності реформування доктрини і практики Церкви на підставі Слова Божого, також поважає добрі церковні традиції, наприклад, церковне мистецтво, літургію, використання церковного календаря (звісно, якщо вони не суперечать Писанням). УЛЦ є східнообрядовою церквою, отже у відповідних розділах Ви зможете знайти календар на поточний рік, ознайомитися з реформованою Т.Ярчуком літургією Івана Златоуста та почути її фрагменти та гімни у виконанні хору Громади УЛЦ ВОСКРЕСІННЯ (Київ).
У розділі „Молитви” будуть вміщені молитви та псалми із Біблії та інші молитви, що вкорінені у здоровій біблійній доктрині. Розділ „Бібліотека” вміщатиме як праці класиків лютеранського богослов'я, так і роботи сучасних авторів. Розділ „Сайти” також допоможе знайти цікаву інформацію на інших (зазвичай конфесійних лютеранських) сайтах, порталах та блоґах.
В той же час у розділі „Проповіді” вміщені тільки ті проповіді, що були виголошені в Громаді ВСІХ СВЯТИХ. Розділ „Статті” також буде включати праці пасторів (сподіваємось, в майбутньому і мирян) саме місцевої громади. Із поточним життям в Громаді можна познайомитися в розділах „Новини”, „Фотогалерея” та „Аудіо і Відео”.
Поки що функціонує тільки українська сторінка, в майбутньому ми сподіваємося створити паралельні російську та англійські сторінки.

Пастир та Громада ВСІХ СВЯТИХ дякують інтернет-менеджеру Українського Біблійного Товариства брату Олександру Султану (Церква „ЖИВОЙ РОДНИК”, місто Херсон) за розробку дизайну та забезпечення технічної сторони роботи цього сайту. Також ми дякуємо всім братам і парафіям, які дозволили розмістити свої матеріали на нашій сторінці. І, звісно, не забуваймо, що вся слава належить Господеві. Отже, „Дякую Богові своєму при кожній згадці про вас...” (2Кор.9:15).

І нехай мир Божий, що вищий від усякого розуму, береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі!” (Фил.4:7) Амінь!

2010-11-10 День Мартіна Лютера

Віктор Хаустов, пастир Громади ВСІХ СВЯТИХ УЛЦ, м. Харків, Україна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар

СвятийДухХрест2

Молитви

Duerer-Prayer2

 

Події

Аудіо проповіді

st peter preaching in the presence of st mark big

Аудіо музика

Gaudenzio Ferrari 002

Час Реформації

ЧАС РЕФОРМАЦІЇ - заставка

Українське лютеранство

Blog-V-Gorpynchuka

Блог п. Т.Коковського

Blog-Tarasa-Kokovskogo

Віттенберзький соловей

Wittenberg-Nightingale

Семінарія Св.Софії

УЛБ-222