Ми проповідуємо Христа розп'ятого (1Кор.1:23)

А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир,
Його ж ранами нас уздоровлено! Усі ми блудили, немов ті овечки, розпорошились кожен на власну дорогу,
і на Нього Господь поклав гріх усіх нас! 
(Ісаї 53:5,6)

Ukrainian English Russian

Запрошуємо Вас на Богослужіння

 у неділю о 10.30 за адресою м. Харків, вул.Чернишевська, 59 (Будинок Письменника)

Докладніше 


АКТУАЛЬНЕ 


 Рубрика: ТЕЛЕПРОГРАМИ

Телепрограма "ЧАС РЕФОРМАЦІЇ"

Наша Громада представляє телепрограму "ЧАС РЕФОРМАЦІЇ" на місцевому телеканалі Р1 щоп'ятниці о 20.25.

Також дивіться на офіційному youtube-каналі нашої парафії 

 

.

Тут пропонуємо 29-й випуск "ВЕЛИКДЕНЬ" 

Докладніше


Рубрика: ЛІТУРГІЙНИЙ КОЛІР

Золотий чи білий літургійний колір дня

2018-04-15-золотий вівтар 0-1600

Вівтар та пастирський одяг у Громаді ВСІХ СВЯТИХ" на Великдень 2018 року (18 квітня) 

     Золотий є головним кольором для Великодня або Пасхи, яку називають «царицею» церковних свят. Наголос, який робить використання золотого літургійного кольору, очевидний. Бо золото представляє багатство та велику цінність. А цей літургійний колір, що використовується під час святкування Воскресіння нашого Господа Ісуса Христа підкреслює, що тепер й наші життя – життя тих, хто вірує, набули змісту та цінності. Господь достойний нашої хвали, отже ми й прикрашаємо вівтар, використовуючи цей чудовий та бучний, блискучий та сяючий колір.

     Часом цей колір за приписами деяких західнообрядових служебників використовують й для останньої неділі церковного року – неділі Христа-Царя, але нині вживання золотого кольору на неділю Христа-Царя не є дуже популярним. 

Докладніше

 Bernhard Plockhorst Victory over the GraveРубрика: БІБЛІЙНИЙ ВІРШ

8 квітня 2018р.:  Великадень

 1 Як минула ж субота, на світанку дня першого в тижні, прийшла Марія Магдалина та інша Марія побачити гріб. 2 І великий ось ставсь землетрус, бо зійшов із неба Ангол Господній, і, приступивши, відвалив від гробу каменя, та й сів на ньому. 3 Його ж постать була, як та блискавка, а шати його були білі, як сніг. 4 І від страху перед ним затряслася сторожа, та й стала, як мертва. 5 А Ангол озвався й промовив жінкам: Не лякайтеся, бо я знаю, що Ісуса розп'ятого це ви шукаєте. 6 Нема Його тут, бо воскрес, як сказав. Підійдіть, подивіться на місце, де знаходився Він. 7 Ідіть же хутко, і скажіть Його учням, що воскрес Він із мертвих, і ото випереджує вас в Галілеї, там Його ви побачите. Ось, вам я звістив! 8 І пішли вони хутко від гробу, зо страхом і великою радістю, і побігли, щоб учнів Його сповістити. 9 Аж ось перестрів їх Ісус і сказав: Радійте! Вони ж підійшли, обняли Його ноги і вклонились Йому до землі. 10 Промовляє тоді їм Ісус: Не лякайтесь! Ідіть, повідомте братів Моїх, нехай вони йдуть у Галілею, там побачать Мене!

Джерело: Євангеліє Матвія 28:1-10

24:1 А дня першого в тижні прийшли вони рано вранці до гробу, несучи наготовані пахощі, 2 та й застали, що камінь від гробу відвалений був. 3 А ввійшовши, вони не знайшли тіла Господа Ісуса. 4 І сталось, як безрадні були вони в цім, ось два мужі в одежах блискучих з'явились при них. 5 А коли налякались вони й посхиляли обличчя додолу, ті сказали до них: Чого ви шукаєте Живого між мертвими? 6 Нема Його тут, бо воскрес! Пригадайте собі, як Він вам говорив, коли ще перебував в Галілеї.

Докладніше

roberto-ferruzzi-girlРубрика: МОЛИТВИ

Молитва за невинність життя

     

     Боже!  Сила Твоя удосконалюється у слабкості. Умертвляй і знищуй у нас усякі вади, і покріпляй нас так Твоєю благодаттю, щоб невинністю нашого життя і невпинною вірою аж до смерті величали ми Твоє святе Ім'я; через Ісуса Христа, Твого Сина, а нашого Господа. Амінь.


З лютеранського співаника (1941 р.)

Блоґ  В.Горпинчука УКРАЇНСЬКЕ ЛЮТЕРАНСТВО  28.01.2018 р.

 

Ілюстрація: Roberto Ferruzzi (1853-1934). Дівчинка, яка молиться.

Детальніше

 Рубрика: ХРИСТИЯНСЬКИЙ СПІВ

..

Гімн №74 "РАДІСТЬ, РАДІСТЬ, ЩО ВІД БОГА". Запис за Служіння.

Рубрика: ПРОПОВІДІ

1-ше Петра 1:17-2:3 "СЛОВО БОЖЕ ПОВІК ПРОБУВАЄ" (на 1-шу неділю після Великодня)

Дорогі брати і сестри! Ми зазвичай переймаємося майбутнім. Я маю на увазі, добру сторону нашої зацікавленості в майбутньому, а не гороскопи чи ворожіння. Отже, серйозні люди свою зацікавленість у майбутньому виявляють в тому, все планують заздалегідь. Наприклад, керівники держав окреслюють перспективи внутрішньої та зовнішньої політики, планують державний бюджет. Ну а пересічні громадяни також оцінюють як найближчу, так і більш віддалену перспективу: зважують можливості професійного зросту, планують сімейний бюджет, сподіваються на приємний відпочинок під час відпустки, тощо.

VanGoghIrises2-1200

Вінсент Ван Гог (1853-1890). Іриси.

Докладніше

Charles Porterfield Krauth

Рубрика: БОГОСЛОВСЬКА ДУМКА 

Чарльз Краут: Деякі риси Лютеранської Церкви    

     Головне джерело влади перебуває у громадах, тобто в пастиреві та інших посадовцях, і в людях з однієї і тієї самої спільноти. Право обирати пастиря належить людям, які можуть користуватися своїм правом прямо або делегувати його своїм представникам. Лютеранська Церква вважає проповідування невід’ємною частиною повної служби Божої. Все поклоніння має відбуватися зрозумілою мовою – слід задовольняти потреби серця і розуму. Все чудесне, духовне і доречне з минулого слід зберігати. Збережено церковний рік із його святами. По всьому світу, хоча і є різні національні відмінності, є також відчутна згода щодо літургійних служб в Лютеранській Церкві. Гімни співаються всіма людьми під акомпанемент органу. Клір носить виразний одяг, зазвичай чорний стихар… В Данії і Швеції на Літургії носяться також ризи, а в Швеції збережено митру і єпископський посох…

Джерело: Блоґ В.Горпинчука УКРАЇНСЬКЕ ЛЮТЕРАНСТВО.

Докладніше

Рубрика: ХРИСТИЯНСЬКЕ СВЯТО 

6 квітня: День Св. Лукаса Кранаха Ст. і Св. Альбрехта Дюрера, художників

 Сьогодні ми дякуємо Господу за двох митців: Лукаса Кранаха (1472-1553 р. р.) і Альбрехта Дюрера (1471-1528 р. р.). Лукас Кранах був близьким другом Мартіна Лютера і визначним художником-портретистом. Він також прославився вівтарними полотнами та різьбою по дереву. Альбрехт Дюрер, мешканець Нюрнберга, який був найбільш ученим із художників епохи Відродження, палко підтримував Мартіна Лютера. Він так само прославився картинами та різьбою по дереву. Ці двоє митців у своїх творах відображали славу, велич, благодать і милосердя нашого Триєдиного Бога. 

Джерело: Блоґ  В.Горпинчука УКРАЇНСЬКЕ ЛЮТЕРАНСТВО, 06.04.2013р.

Dürer - Selbstbildnis im Pelzrock - Alte Pinakothek-1000  Cranach the Elder self portret

Докладніше

Luther-16Рубрика: БОГОСЛОВСЬКА ДУМКА

Мартін Лютер: Поза Христом залишається лише суд     

          Юдеї і турки проголошують: «Ти, що думаєш, що Бог – такий жорстокий тиран, що Він відкине таку масу людей і дасть їм померти? Ми шукаємо Христа, ми хочемо бути спасенними, охриститись, ми живемо в цноті, наше зовнішнє життя бездоганне. Цей спосіб життя визволить нас від гріха, спасе нас і забере нас на небеса». Але текст цьому виразно суперечить, а Людина Христос не обманює. Ця одна Людина так багато цінує Своє Слово і Він цієї ж миті готовий змагатися з масою людей і тисяча турків, юдеїв, папістів і розкольницьких духів для Нього – ніщо. Він гнівається і про них говорить зневажливо: «Ви наче полова, а Моє Слово – скеля». Так Він підноситься над стількома багатьма могутніми людьми, які Його не визнають, бо Його Слово – сильне і могутнє. Кожен, хто відмовляється в нього вірувати, сам побачить, наскільки істинні мої слова.

Докладніше

 Світлана Хаустова 1999-3Рубрика: ТВОРЧІСТЬ 

Світлана Хаустова: "Радість для Марії - радість для усіх!" (переклад гімна)

Реформований переклад російської текста, який співається на музику Лоли Ібрагімової (написано 1992 року).

Переспівано Світланою Хаустовою 2014 року.

І.

Радість для Марії із Небес зійшла –

Світу Бога-Сина вона зачала.

Христос для народу проклав в Небо путь,

Марію всі люди блаженною звуть.

ІІ.

Радість для Марії, радість без кінця –

Звістка про спасіння веселить серця.

Кожна душа з миром до Раю ввійде,

Хто надію в серці на Христа кладе.

Докладніше

 Рубрика: ТЕЛЕПРОГРАМА

Фрагмент програми  «ВІСТІ НАДІЇ»: "Внесок Реформації в розвиток гігієни та медичної науки" (Вісті Надії 11 02 2018)

 .


 Lucas Cranach d.Ä. - Martin Luther2 1528 Veste CoburgРубрика: ХРИСТИЯНСЬКИЙ АФОРИЗМ  

Мартін Лютер: Жити треба так...  

 

  

Жити треба так,

 

немов Христос помер вчора,

 

воскрес сьогодні,

 

а прийде завтра! 

 

Докладніше 

Рубрика ЗНАЙОМСТВО З БОГОМ 

ЩО МЕНІ ЗРОБИТИ, ЩОБ СПАСТИСЯ?

 І підійшов ось один, і до Нього сказав: Учителю Добрий, що маю зробити я доброго, щоб мати життя вічне? (Мт.19:16)

 У житті кожної людини буває момент. коли вона задумується над питаннями: „Що буде після смерті? Чи справді фізична смерть є кінцем життя? Чи існує вічне блаженство та вічне покарання за гріх? Якщо є Бог-Суддя, тоді як я можу виправити свої помилки, щоб Бог мене не засудив?

Тобто: ЯК МОЖНА СПАСТИСЯ? ЯК ОТРИМАТИ ЖИТТЯ ВІЧНЕ?” 

З таким питанням до Ісуса підійшов юнак:

Hoffman-ChristAndTheRichYoungRuler

 Генріх Хоффман (1824-1911). Ісус і Багатий юнак (1881) 

Докладніше

Рубрика: ІСТОРІЯ ЛЮТЕРАНСТВА ХАРКОВА

..

Документальний фільм: «Етнічні німці Харкова» 

Докладніше

Слово пастиря

Слава Ісусу Христу!
Дорогі брати та сестри!

Громада ВСІХ СВЯТИХ Української Лютеранської Церкви у Харкові рада вітати Вас на своєму оновленому офіційному сайті! Для християн є природним не мовчати, а свідчити про люблячого Господа, Який „нас спас не з діл праведности, що ми їх учинили були, а з Своєї милости через купіль відродження й обновлення Духом Святим, Якого Він щедро вилив на нас через Христа Ісуса, Спасителя нашого, щоб ми виправдались Його благодаттю, і стали спадкоємцями за надією на вічне життя” (Титу 3:5-7).


В сучасному світі, в якому новітні комунікативні засоби відіграють надважливу роль, природним є широке використання Інтернету для євангелізації. Сподіваємося, що з Божої ласки наша сторінка також буде сприяти поширюванню Доброї Новини про Ісуса. На момент, коли пишуться ці рядки, сайт ще знаходиться в адмініструванні, тому на нього ще не викладено весь підготовлений матеріал. Найближчим часом на нашій сторінці під рубрикою „Для тих, хто ще не знає Христа” (або „Учителю Добрий, що маю зробити ..., щоб мати життя вічне?” (Мт.20:16), з'явиться пояснення Божого плану спасіння, який має назву ВЕЛИКИЙ ОБМІН. Коротко підсумувати цей БЛАЖЕННИЙ ОБМІН можна так: Ісус Христос забрав всі наші гріхи на Себе, дарувавши нам Свою праведність: „А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами нас уздоровлено! Усі ми блудили, немов ті овечки, розпорошились кожен на власну дорогу, і на Нього Господь поклав гріх усіх нас!” (Іс.53:5-6). Іншими словами, „Того, Хто не відав гріха, Він учинив за нас гріхом, щоб стали ми Божою правдою [праведністю] в Нім!” (2Кор.5:21). Ця Добра Новина про прощення в Ісусі всіх наших гріхів приводить нас до покаяння, дарує нам віру та веде до нового життя з Богом.
Тому ми плануємо розмістити на нашому сайті Біблію в електронному форматі, бо тільки із Слова Божого ми можемо пізнати Спасителя, і тільки перебуваючи в Слові Божому (та будучи причасниками тіла і крові Христа) ми можемо бути збережені в цій спасаючій вірі.
Для тих братів і сестер, що вже знають Христа як свого особистого Спасителя та бажають краще пізнати християнську віру в лютеранському викладі ми розмістимо і Лютеранські віросповідання, бо, як ми віримо, вони є правдивим поясненням Святого Письма. Лютеранська церква, наполягаючи на необхідності реформування доктрини і практики Церкви на підставі Слова Божого, також поважає добрі церковні традиції, наприклад, церковне мистецтво, літургію, використання церковного календаря (звісно, якщо вони не суперечать Писанням). УЛЦ є східнообрядовою церквою, отже у відповідних розділах Ви зможете знайти календар на поточний рік, ознайомитися з реформованою Т.Ярчуком літургією Івана Златоуста та почути її фрагменти та гімни у виконанні хору Громади УЛЦ ВОСКРЕСІННЯ (Київ).
У розділі „Молитви” будуть вміщені молитви та псалми із Біблії та інші молитви, що вкорінені у здоровій біблійній доктрині. Розділ „Бібліотека” вміщатиме як праці класиків лютеранського богослов'я, так і роботи сучасних авторів. Розділ „Сайти” також допоможе знайти цікаву інформацію на інших (зазвичай конфесійних лютеранських) сайтах, порталах та блоґах.
В той же час у розділі „Проповіді” вміщені тільки ті проповіді, що були виголошені в Громаді ВСІХ СВЯТИХ. Розділ „Статті” також буде включати праці пасторів (сподіваємось, в майбутньому і мирян) саме місцевої громади. Із поточним життям в Громаді можна познайомитися в розділах „Новини”, „Фотогалерея” та „Аудіо і Відео”.
Поки що функціонує тільки українська сторінка, в майбутньому ми сподіваємося створити паралельні російську та англійські сторінки.

Пастир та Громада ВСІХ СВЯТИХ дякують інтернет-менеджеру Українського Біблійного Товариства брату Олександру Султану (Церква „ЖИВОЙ РОДНИК”, місто Херсон) за розробку дизайну та забезпечення технічної сторони роботи цього сайту. Також ми дякуємо всім братам і парафіям, які дозволили розмістити свої матеріали на нашій сторінці. І, звісно, не забуваймо, що вся слава належить Господеві. Отже, „Дякую Богові своєму при кожній згадці про вас...” (2Кор.9:15).

І нехай мир Божий, що вищий від усякого розуму, береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі!” (Фил.4:7) Амінь!

2010-11-10 День Мартіна Лютера

Віктор Хаустов, пастир Громади ВСІХ СВЯТИХ УЛЦ, м. Харків, Україна.

 

 

 

 

 

 

 

Календар

СвятийДухХрест2

Молитви

Duerer-Prayer2

 

Події

пт. квіт. 20 @00:00 - 10:00PM
Білий
пт. квіт. 20 @00:00 - 10:00PM
Біблія за рік на сьогодні
пт. квіт. 20 @00:01 - 11:59PM
День Св. Йоганна Буґенгаґена
пт. квіт. 20 @05:00 - 11:59AM
Молитва у п’ятницю зранку (тиждень 3) (ММ)
пт. квіт. 20 @05:01 - 11:59AM
Вранішня молитва у п’ятницю (УЄМ)
пт. квіт. 20 @17:00 - 11:59PM
Молитва у п’ятницю ввечері (тиждень 3) (ММ)
пт. квіт. 20 @17:01 - 11:59PM
Вечірня молитва у п’ятницю (УЄМ)
сб. квіт. 21 @00:00 - 10:00PM
Біблія за рік на сьогодні
сб. квіт. 21 @00:00 - 10:00PM
Білий
сб. квіт. 21 @05:00 - 11:59AM
Молитва у суботу зранку (тиждень 3) (ММ)
сб. квіт. 21 @05:01 - 11:59AM
Вранішня молитва в суботу (УЄМ)
сб. квіт. 21 @17:00 - 11:59PM
Молитва у суботу увечері (тиждень 3) (ММ)

Аудіо проповіді

st peter preaching in the presence of st mark big

Аудіо музика

Gaudenzio Ferrari 002

Час Реформації

ЧАС РЕФОРМАЦІЇ - заставка

Українське лютеранство

Blog-V-Gorpynchuka

Блог п. Т.Коковського

Blog-Tarasa-Kokovskogo

Віттенберзький соловей

Wittenberg-Nightingale

Семінарія Св.Софії

УЛБ-222