Ми проповідуємо Христа розп'ятого (1Кор.1:23)

А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир,
Його ж ранами нас уздоровлено! Усі ми блудили, немов ті овечки, розпорошились кожен на власну дорогу,
і на Нього Господь поклав гріх усіх нас! 
(Ісаї 53:5,6)

Ukrainian English Russian

Запрошуємо Вас на Богослужіння

 у неділю о 11.00 за адресою м. Харків, вул.Чернишевська, 59 (Будинок Письменника)

Докладніше 


АКТУАЛЬНЕ 


Рубрика: ПРОПОВІДЬ

Також дивіться на офіційному youtube-каналі нашої парафії 

.

Тут пропонуємо пропонуємо Відеопроповідь п.В.Хаустова на Матвія 20:1-16 "ЗАЗДРІ РОБІТНИКИ У ВИНОГРАДНИКУ".

Докладніше


Nicolaes Maes - Oude vrouw in gebedРубрика: МОЛИТВА

Молитва за терпеливість

 

  Боже!  Лагідною витривалістю Син Твій Єдинородний здолав гординю стародавнього ворога. Допоможи нам, благаємо Тебе, правильно цінувати у серцях наших те, що Господь у доброті Своїй переніс заради нас, аби повторюючи Його приклад, ми могли з терпеливістю переносити все те, що противиться нам; через Ісуса Христа, Твого Сина, а нашого Господа. Амінь.

Докладніше 


Рубрика: ХРИСТИЯНСЬКИЙ ГІМН 

..

Гімн "ДО ТЕБЕ, БОЖЕ, РУКИ Я ЗДІЙМАЮ". Запис 25 листопада 2021-го року. 


Рубрика: ХРИСТИЯНСЬКИЙ АФОРИЗМ

 02.18-Лютер-Якщо людина вірить  її ніщо не зупинить
 Докладніше

Рубрика: ПРОПОВІДІ

Відеопроповідь пастора В.Хаустова на 2 Хронік 28:1-15 "ДОРОГОЮ ДО ЄРИХОНУ"

..

Докладніше

Яків Щоголів

Рубрика: ХРИСТИЯНСЬКА ПОЕЗІЯ 

 

Яків Щоголів 

 

Господи, глянь на сирітськії сльози!
Моляться люди в одно:
Поїдом їсть нас зима та морози, -
Весну нам треба давно!

 

Глянув Господь, і із теплого краю
В наші степи вітерком
Тихо повіяло. Знаю я, знаю:
Зміниться скоро кругом!

Докладніше

ChemnitzColor4Рубрика: БОГОСЛОВСЬКА ДУМКА

Мартін Хемніц: Відсутність добрих діл – ознака відсутності правдивої віри

     Людей повинні невпинно і впевнено вражати ці найсерйозніші твердження і погрози Писання: Римлян 8:13 – якщо ви живете за плоттю, то помрете; Галатів 5:21 та Ефесян 5:5 – ті, хто чинить таке (зло), не успадкує Царства Божого; 1 Івана 3:14 – той, хто не любить, залишається мертвим. Тож, коли Давид узяв незнайому жінку, то тоді він не був ні праведним, ані спасенним в Божих очах і то не з тієї причини, що є щось більше і важливіше для виправдання і спасіння поза Христом, прийнятим вірою (бо спочатку, перед тим як можна буде робити добрі та угодні Богові речі, повинні бути праведність та спасіння або ж, як каже Писання, перед тим, як дерево почне давати добрі плоди, саме дерево спочатку повинне бути добрим (Матвія 7:18).

Блоґ  В.Горпинчука УКРАЇНСЬКЕ ЛЮТЕРАНСТВО  5.11.2019 р.

Докладніше

Рубрика:ТЕЛЕПРОГРАМА ЧАС РЕФОРМАЦІЇ

..

Телепрограма ЧАС РЕФОРМАЦІЇ. Випуск 61: "ПІСТ У БІБЛІЇ ТА ВЕЛИКИЙ ПІСТ". 

Докладніше

 Рубрика: ТВОРЧІСТЬ 

Каміл Шуаєв: "Частини Літургії"

 ..

Виконує хор Громади "ВСІХ СВЯТИХ" УЛЦ (Харків). Музичний керівник - Наталка Колупаєва-Реп'ях. Запис 4 лютого 2018 року.

Докладніше

 Рубрика: АУДІОБІБЛІЯ 

..

Євангеліє від Марка. Розділ 6.


 Рубрика: БІБЛІЙНИЙ ВІРШ ДНЯ 

 46-1Коринтян 16 14 - усе робіть з любовю


Рубрика ЗНАЙОМСТВО З БОГОМ 

ЩО МЕНІ ЗРОБИТИ, ЩОБ СПАСТИСЯ?

 І підійшов ось один, і до Нього сказав: Учителю Добрий, що маю зробити я доброго, щоб мати життя вічне? (Мт.19:16)

 У житті кожної людини буває момент. коли вона задумується над питаннями: „Що буде після смерті? Чи справді фізична смерть є кінцем життя? Чи існує вічне блаженство та вічне покарання за гріх? Якщо є Бог-Суддя, тоді як я можу виправити свої помилки, щоб Бог мене не засудив?

Тобто: ЯК МОЖНА СПАСТИСЯ? ЯК ОТРИМАТИ ЖИТТЯ ВІЧНЕ?” 

З таким питанням до Ісуса підійшов юнак:

Hoffman-ChristAndTheRichYoungRuler

 Генріх Хоффман (1824-1911). Ісус і Багатий юнак (1881) 

Докладніше

Рубрика: ІСТОРІЯ ЛЮТЕРАН ХАРКОВА 

..

ІСТОРІЯ ЛЮТЕРАН ХАРКОВА (Ч.17). НОВА ЕКОНОМІЧНА ПОЛІТИКА, ч.1. ЧАС РЕФОРМАЦІЇ №131.


 Рубрика: ЛІТУРГІЙНИЙ КОЛІР  

Білий літургійний колір дня

(пора по Великодню)

2017-05-04-Київ-Собор 36-1600 

Вівтар Громади УЛЦ ВОСКРЕСІННЯ (Київ) по Великодню, травень 2017 року.  

     Білий – колір чистоти, довершеності та досконалості. Він переважно використовується протягом Великоднього періоду й таким чином допомагає донести послання, що дане через пророка Ісаю: «Прийдіть, і будемо правуватися, говорить Господь: коли ваші гріхи будуть як кармазин, стануть білі, мов сніг; якщо будуть червоні, немов багряниця, то стануть мов вовна вони!» (Іс.1:18).

Докладніше 

Слово пастиря

Слава Ісусу Христу!
Дорогі брати та сестри!

Громада ВСІХ СВЯТИХ Української Лютеранської Церкви у Харкові рада вітати Вас на своєму оновленому офіційному сайті! Для християн є природним не мовчати, а свідчити про люблячого Господа, Який „нас спас не з діл праведности, що ми їх учинили були, а з Своєї милости через купіль відродження й обновлення Духом Святим, Якого Він щедро вилив на нас через Христа Ісуса, Спасителя нашого, щоб ми виправдались Його благодаттю, і стали спадкоємцями за надією на вічне життя” (Титу 3:5-7).


В сучасному світі, в якому новітні комунікативні засоби відіграють надважливу роль, природним є широке використання Інтернету для євангелізації. Сподіваємося, що з Божої ласки наша сторінка також буде сприяти поширюванню Доброї Новини про Ісуса. На момент, коли пишуться ці рядки, сайт ще знаходиться в адмініструванні, тому на нього ще не викладено весь підготовлений матеріал. Найближчим часом на нашій сторінці під рубрикою „Для тих, хто ще не знає Христа” (або „Учителю Добрий, що маю зробити ..., щоб мати життя вічне?” (Мт.20:16), з'явиться пояснення Божого плану спасіння, який має назву ВЕЛИКИЙ ОБМІН. Коротко підсумувати цей БЛАЖЕННИЙ ОБМІН можна так: Ісус Христос забрав всі наші гріхи на Себе, дарувавши нам Свою праведність: „А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами нас уздоровлено! Усі ми блудили, немов ті овечки, розпорошились кожен на власну дорогу, і на Нього Господь поклав гріх усіх нас!” (Іс.53:5-6). Іншими словами, „Того, Хто не відав гріха, Він учинив за нас гріхом, щоб стали ми Божою правдою [праведністю] в Нім!” (2Кор.5:21). Ця Добра Новина про прощення в Ісусі всіх наших гріхів приводить нас до покаяння, дарує нам віру та веде до нового життя з Богом.
Тому ми плануємо розмістити на нашому сайті Біблію в електронному форматі, бо тільки із Слова Божого ми можемо пізнати Спасителя, і тільки перебуваючи в Слові Божому (та будучи причасниками тіла і крові Христа) ми можемо бути збережені в цій спасаючій вірі.
Для тих братів і сестер, що вже знають Христа як свого особистого Спасителя та бажають краще пізнати християнську віру в лютеранському викладі ми розмістимо і Лютеранські віросповідання, бо, як ми віримо, вони є правдивим поясненням Святого Письма. Лютеранська церква, наполягаючи на необхідності реформування доктрини і практики Церкви на підставі Слова Божого, також поважає добрі церковні традиції, наприклад, церковне мистецтво, літургію, використання церковного календаря (звісно, якщо вони не суперечать Писанням). УЛЦ є східнообрядовою церквою, отже у відповідних розділах Ви зможете знайти календар на поточний рік, ознайомитися з реформованою Т.Ярчуком літургією Івана Златоуста та почути її фрагменти та гімни у виконанні хору Громади УЛЦ ВОСКРЕСІННЯ (Київ).
У розділі „Молитви” будуть вміщені молитви та псалми із Біблії та інші молитви, що вкорінені у здоровій біблійній доктрині. Розділ „Бібліотека” вміщатиме як праці класиків лютеранського богослов'я, так і роботи сучасних авторів. Розділ „Сайти” також допоможе знайти цікаву інформацію на інших (зазвичай конфесійних лютеранських) сайтах, порталах та блоґах.
В той же час у розділі „Проповіді” вміщені тільки ті проповіді, що були виголошені в Громаді ВСІХ СВЯТИХ. Розділ „Статті” також буде включати праці пасторів (сподіваємось, в майбутньому і мирян) саме місцевої громади. Із поточним життям в Громаді можна познайомитися в розділах „Новини”, „Фотогалерея” та „Аудіо і Відео”.
Поки що функціонує тільки українська сторінка, в майбутньому ми сподіваємося створити паралельні російську та англійські сторінки.

Пастир та Громада ВСІХ СВЯТИХ дякують інтернет-менеджеру Українського Біблійного Товариства брату Олександру Султану (Церква „ЖИВОЙ РОДНИК”, місто Херсон) за розробку дизайну та забезпечення технічної сторони роботи цього сайту. Також ми дякуємо всім братам і парафіям, які дозволили розмістити свої матеріали на нашій сторінці. І, звісно, не забуваймо, що вся слава належить Господеві. Отже, „Дякую Богові своєму при кожній згадці про вас...” (2Кор.9:15).

І нехай мир Божий, що вищий від усякого розуму, береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі!” (Фил.4:7) Амінь!

2010-11-10 День Мартіна Лютера

Віктор Хаустов, пастир Громади ВСІХ СВЯТИХ УЛЦ, м. Харків, Україна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар

СвятийДухХрест2

Молитви

Duerer-Prayer2

 

Аудіо проповіді

st peter preaching in the presence of st mark big

Аудіо музика

Gaudenzio Ferrari 002

Час Реформації

ЧАС РЕФОРМАЦІЇ - заставка

Українське лютеранство

Blog-V-Gorpynchuka

Блог п. Т.Коковського

Blog-Tarasa-Kokovskogo

Віттенберзький соловей

Wittenberg-Nightingale

Семінарія Св.Софії

УЛБ-222