Ми проповідуємо Христа розп'ятого (1Кор.1:23)

А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир,
Його ж ранами нас уздоровлено! Усі ми блудили, немов ті овечки, розпорошились кожен на власну дорогу,
і на Нього Господь поклав гріх усіх нас! 
(Ісаї 53:5,6)

Ukrainian English Russian

Євангелізація в центрі Харкова 17 червня 2016р.

Євангелізація в центрі Харкова 17 червня 2016р.

Пастир Віктор Хаустов та сестри Жанна Шевченко-Титаренко і Світлана Хаустова провели євангелізацію в центрі міста, роздаючи літературу Біблійного Товариства (нове видання "Послання Надії") та журнали "ДОБРА ЗВІСТКА" всім бажаючим. Вірні громади ВСІХ СВЯТИХ спілкувалися із зацікавленними та співали християнські гімни. Як і завжди, стикнулися і з відвертою ворожістю деяких перехожих  до Слова Божого, і з тими, хто його потребував. Особливу прихильність, звісно, виявляли християни різних конфесій (дехто з них брав Нові Заповіти, щоб подарувати своїм знайомим, також із цікавістю вірні різних церков ознайомлювалися із різними числами журналу "ДОБРА ЗВІСТКА"). Особливим же чином були відкриті серця тих, хто перебуває у кризовій ситуації (хвороба, самотність, непорозуміння в родині тощо).

2016-06-17-Євангелізація 7-2-1000

Перехожі беруть Нові Заповіти від УБТ

Цьогорічне видання Нового Заповіту під назвою "Послання надії" зберегло таке позитивне напрацювання минулих років, як виділення жовтим маркером найважливіших євангельських віршів. Ці вірші в одному із попередніх видань на прохання співробітників УБТ були підкреслені християнами-інвалідами. Таким чином вони виділили найбільш утішні та найважливіші для них місця Нового Заповіту. Потім Українське Біблійне Товариство підготувало таке видання спочатку для інвалідів, а цього року- за тим же принципом - для ширшого загалу. 

Громада ВСІХ СВЯТИХ УЛЦ дякує за цю нагоду розповсюдження Біблійної літератури Східному відділенню Українського Біблійного Товариства (голова - Володимир Агафонов) та редакції часопису "ДОБРА ЗВІСТКА" (головний редактор - Волес Шульц, предствник в Україні - Єпископ В'ячеслав Горпинчук).

 2016-06-17-Євангелізація 3-1000

 

2016-06-17-Євангелізація 5-1000

 

 

Календар

СвятийДухХрест2

Молитви

Duerer-Prayer2

 

Аудіо проповіді

st peter preaching in the presence of st mark big

Аудіо музика

Gaudenzio Ferrari 002

Час Реформації

ЧАС РЕФОРМАЦІЇ - заставка

Українське лютеранство

Blog-V-Gorpynchuka

Блог п. Т.Коковського

Blog-Tarasa-Kokovskogo

Віттенберзький соловей

Wittenberg-Nightingale

Семінарія Св.Софії

УЛБ-222