Ми проповідуємо Христа розп'ятого (1Кор.1:23)

А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир,
Його ж ранами нас уздоровлено! Усі ми блудили, немов ті овечки, розпорошились кожен на власну дорогу,
і на Нього Господь поклав гріх усіх нас! 
(Ісаї 53:5,6)

Ukrainian English Russian

Святкування 10-ї річниці Громади УЛЦ у Харкові

Святкування 10-ї річниці Громади УЛЦ у Харкові

12 жовтня 2008 року парафіяни Громади ВСІХ СВЯТИХ запропонували відсвяткувати 10-ту річницю від часу заснування Громади Української Лютеранської Церкви у Харкові. Порадившись, вирішили скористатися цією нагодою святкування річниці як євангелізаційним засобом. Тому до урочистостей готувалися заздалегідь: розіслали запрошення поштою чи передали їх особисто тим, хто залишив Громаду; запросили своїх друзів та родичів; пастор замість традиційного бюлетеню підготував спеціальний „Ювілейний Збірник 2008-2009”, що присвячений не тільки 10-ій річниці громади, але й іншим подіям: 1020 річниця Хрищення України-Руси, 525 річниця з дня народження Мартіна Лютера, 355 річниця заснування Харкові та 300-та річниця першої масової появи лютеран у Харкові, 240 річниця першої згадки про лютеранську громаду у Харкові, 15-та річниця УЛЦ. Збірник багато ілюстрований, зокрема унікальними архівними матеріалами та світлинами, що стосуються історії лютеранства на Харківщині та історії громади УЛЦ. Історичні події, які описуються у збірники, проаналізовані упорядником с точки зору Святого Письма.

Час, що традиційно присвячується Біблійному заняттю, було використано, щоб ознайомити парафіян та гостей з матеріалами збірника. Кожен, хто відвідав Церкву в цей день, отримав примірник „Ювілейного Збірника 2008-2009”.

Потім пройшла Служба Божа, було виголошено Слово Боже із Повторення Закону 6:4-7. Тема проповіді: „Слухай! Господь, Бог наш – Господь один!” – „І це не ти!”

Після служби Божої парафіяни та гості Громади поспілкувалися під час святкового частування.

Календар

СвятийДухХрест2

Молитви

Duerer-Prayer2

 

Аудіо проповіді

st peter preaching in the presence of st mark big

Аудіо музика

Gaudenzio Ferrari 002

Час Реформації

ЧАС РЕФОРМАЦІЇ - заставка

Українське лютеранство

Blog-V-Gorpynchuka

Блог п. Т.Коковського

Blog-Tarasa-Kokovskogo

Віттенберзький соловей

Wittenberg-Nightingale

Семінарія Св.Софії

УЛБ-222