Ми проповідуємо Христа розп'ятого (1Кор.1:23)

А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир,
Його ж ранами нас уздоровлено! Усі ми блудили, немов ті овечки, розпорошились кожен на власну дорогу,
і на Нього Господь поклав гріх усіх нас! 
(Ісаї 53:5,6)

Ukrainian English Russian

Дорогі брати і сестри!

Парафія «ВСІХ СВЯТИХ» УЛЦ у Харкові рада вітати Вас на сторінці розділу СТАТТІ свого офіційного сайту.

 


 

Статті

Церква у сучасній гібридній війні (пастирське звернення)

Церква у сучасній гібридній війні

08.23-Kharkiv oblВажко переоцінити ту роль, яку відіграє релігія в житті будь-якого суспільства. Не є виключенням і сучасна Україна, де функціонують 55 релігійних конфесій. Так, тільки в одному м. Харкові, не зважаючи на значну кількість релігійних громад (понад 800), мирно співіснують християни православного, католицького, лютеранського та інших протестантських віросповідань, а також  юдеї, мусульмани, Свідки Єгови, мормони, буддисти, кришнаїти та інші. В цілому, для Харківського регіону ніколи не були притаманні міжконфесійні конфлікти. Більш того, у важкі часи усі релігійні громади намагались підтримати своїх прихожан. Як приклад, з початку АТО у 2014 році значна кількість релігійних діячів виступали у якості волонтерів – збирали для солдат продукти, одяг та теплі речі. В період 2014-2015 рр. представники релігійних громад неодноразово проводили публічні молитви за мир в Україні. Кому, як не церкві, давати людям підтримку та втіху, втілювати відчуття впевненості у майбутньому.

На цьому фоні грубо та невпевнено виглядають прагнення деяких зовнішніх сил посіяти в регіоні міжрелігійну ворожнечу. Різкі та недоцільні виступи «спеціалістів» з гучними зверненнями щодо пригнічення віруючих ‒ лише деякі елементи маніпулювання суспільною думкою, які використовують російські політтехнологи в надії «розкачати» ситуацію в Харківському регіоні і спровокувати масові протести за участю місцевих віруючих.

Щоб не стати пішаком в чужій грі, необхідно зрозуміти ряд простих речей. Реальних передумов для конфліктів на міжрелігійному грунті в Харківському регіоні не існує. Віровчення місцевих релігійних громад засуджує агресію у всіх її проявах. Будь які спроби «зіткнути» між собою віруючих різних релігійних громад будуть на руку людям, які мають намір привести війну в наш дім і не мають жодного відношення до «захисту прав віруючих» і «поновленню історичної справедливості». І найголовніше: треба увімкнути «критичне мислення» і не довіряти панікерам та провокаторам.

 


 

 

На цій сторінці Ви можете ознайомитися із статтями, які написані пастором, членами парафії ВСІХ СВЯТИХ УЛЦ у Харкові або нашими друзями про нас. Також тут часом розміщені інтерв’ю із служителями  чи нашими братами і сестрами.

 

Тематика статей – переважно богословська, часом – суспільно-політична чи будь-яка інша, але обов’язковим є погляд на певну проблему через призму Слова Божого. Інколи ми розміщуємо тут і певні інформаційні статті, що стосуються служінь чи подій у нашій парафії, але, на нашу думку, ці тексти відрізняються постановкою якихось ширших питань, ніж звичайні повідомлення, що виставляються у відповідному розділі НОВИН. 

 

         Також ми вважаємо за доцільне продублювати нижче посилання на ІНШІ ДЖЕРЕЛА, де ми вміщаємо ланки на статті, які були написані іншими конфесійними лютеранами чи перебувають у злагоді із здоровою доктриною (повний список посилань Ви можете знайти на сторінці КОРИСНІ ДЖЕРЕЛА нашого сайту).

 

Пастир Віктор Хаустов

 

 

Календар

СвятийДухХрест2

Молитви

Duerer-Prayer2

 

Аудіо проповіді

st peter preaching in the presence of st mark big

Аудіо музика

Gaudenzio Ferrari 002

Час Реформації

ЧАС РЕФОРМАЦІЇ - заставка

Українське лютеранство

Blog-V-Gorpynchuka

Блог п. Т.Коковського

Blog-Tarasa-Kokovskogo

Віттенберзький соловей

Wittenberg-Nightingale

Семінарія Св.Софії

УЛБ-222