Ми проповідуємо Христа розп'ятого (1Кор.1:23)

А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир,
Його ж ранами нас уздоровлено! Усі ми блудили, немов ті овечки, розпорошились кожен на власну дорогу,
і на Нього Господь поклав гріх усіх нас! 
(Ісаї 53:5,6)

Ukrainian English Russian

Дорогі брати і сестри!

Парафія «ВСІХ СВЯТИХ» УЛЦ у Харкові рада вітати Вас на сторінці розділу СТАТТІ свого офіційного сайту.

 


 

Статті

Новорічне (2017-го року) пастирське послання Віктора Хаустова

Новорічне (2017-го року) пастирське послання Віктора Хаустова

Antonio de Pereda y Salgado - St Anthony of Padua with Christ Child 

Antonio de Pereda (ca.1611-1678). Святий Антоній Падуанський поклоняється Христу-Немовляті.

Дорогі брати і сестри!

Вітаю всіх з Новим 2017-м роком! Бажаю рясних Божих благословень кожному з Вас, всьому українському народу, всім людям, яким, з ласки Божої, дано нині жити на нашій планеті! Ми звикли в ці дні чути світські побажання: "З Новим роком! З новим щастям!", - наче в старому році у нас було тільки якесь "старе щастя", а тепер його треба тільки оновити. Але, оглядаючись назад, ми помічаємо розчарування, втрати, бідність, хвороби, смерті... Тому чуємо інші побажання: "Нехай все недобре залишиться в старому році, а у новому нехай наші справи підуть на краще..." Насправді ж ми не можемо бути вільні від зла та його впливу, бо живемо в гріховному світі. І ми не маємо сили викорінити зло самі. Але наш Люблячий Господь - Бог-Отець - послав Свого Однородженого Сина - Господа Ісуса Христа - щоб Він переміг диявола, гріх та смерть. І тепер віруючі в Його Ім'я вільні від осуду Божого, бо омиті Кров'ю Агнця та ведені Духом Святим в новому житті до блаженної (чи по-світські, - щасливої) вічності! Служімо ж Господу та ближньому, живучими НОВИМ ЖИТТЯМ, яке даровано нам разом із християнською вірою! Бо «коли хто в Христі, той створіння нове, – стародавнє минуло, ото сталось нове!»
У Христі Ваш Віктор Хаустов, пастор Громади ВСІХ СВЯТИХ Української Лютеранської Церкви у Харкові

 


 

 

На цій сторінці Ви можете ознайомитися із статтями, які написані пастором, членами парафії ВСІХ СВЯТИХ УЛЦ у Харкові або нашими друзями про нас. Також тут часом розміщені інтерв’ю із служителями  чи нашими братами і сестрами.

 

Тематика статей – переважно богословська, часом – суспільно-політична чи будь-яка інша, але обов’язковим є погляд на певну проблему через призму Слова Божого. Інколи ми розміщуємо тут і певні інформаційні статті, що стосуються служінь чи подій у нашій парафії, але, на нашу думку, ці тексти відрізняються постановкою якихось ширших питань, ніж звичайні повідомлення, що виставляються у відповідному розділі НОВИН. 

 

         Також ми вважаємо за доцільне продублювати нижче посилання на ІНШІ ДЖЕРЕЛА, де ми вміщаємо ланки на статті, які були написані іншими конфесійними лютеранами чи перебувають у злагоді із здоровою доктриною (повний список посилань Ви можете знайти на сторінці КОРИСНІ ДЖЕРЕЛА нашого сайту).

 

Пастир Віктор Хаустов

 

 

Календар

СвятийДухХрест2

Молитви

Duerer-Prayer2

 

Аудіо проповіді

st peter preaching in the presence of st mark big

Аудіо музика

Gaudenzio Ferrari 002

Час Реформації

ЧАС РЕФОРМАЦІЇ - заставка

Українське лютеранство

Blog-V-Gorpynchuka

Блог п. Т.Коковського

Blog-Tarasa-Kokovskogo

Віттенберзький соловей

Wittenberg-Nightingale

Семінарія Св.Софії

УЛБ-222