Ми проповідуємо Христа розп'ятого (1Кор.1:23)

А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир,
Його ж ранами нас уздоровлено! Усі ми блудили, немов ті овечки, розпорошились кожен на власну дорогу,
і на Нього Господь поклав гріх усіх нас! 
(Ісаї 53:5,6)

Ukrainian English Russian

Дорогі брати і сестри!

Парафія «ВСІХ СВЯТИХ» УЛЦ у Харкові рада вітати Вас на сторінці розділу СТАТТІ свого офіційного сайту.

 


 

Статті

Що це означає" УСПІШНО ЗАКІНЧИТИ ШКОЛУ? - запрошення на семінар О.В'ялова

Громада ВСІХ СВЯТИХ УКРАЇНСЬКОЇ ЛЮТЕРАНСЬКОЇ ЦЕРКВИ

ЗАПРОШУЄ

Батьків і дітей, дідусів і бабусь, педагогів та всіх зацікавлених для участі у авторському семінарі Олександра В'ялова на тему:

«ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ: «УСПІШНО ЗАКІНЧИТИ ШКОЛУ»?»

Семінар відбудеться у неділю 21 грудня 2014 року за адресою Чернишевська, 59 (Будинок Письменників) після Служби Божої (початок Служби Божої о 10.00, семінара – орієнтовно об 11.30)

«Нащо вчитися в школі? Хто це такий – «ідеальний випускник»? Як визначити ефективність освіти? Чи обов’язково бути письменним? Чи треба знати все про все?Яке майбутнє очікує «тріїшників» та «відмінників»?»

O.VyilovОлександр Олександрович В'ялов – одружений, має трьох дітей, закінчив фізичний факультет Харківського Національного Університету ім..В.Н.Каразіна за спеціальністю «Теоретична фізика», викладач фізики вищої категорії, вчитель-методист, засновник приватної християнської школи «Початок мудрості», пастор церкви євангельських християн «ЖИВА НАДІЯ», лектор Центра Просвітницьких Програм Міжнародної Асоціації Християнських Шкіл, автор відео уроків «БІБЛІЯ у дослідах (в експериментах)» на YouTube (Библия в опытах).

 


 

 

На цій сторінці Ви можете ознайомитися із статтями, які написані пастором, членами парафії ВСІХ СВЯТИХ УЛЦ у Харкові або нашими друзями про нас. Також тут часом розміщені інтерв’ю із служителями  чи нашими братами і сестрами.

 

Тематика статей – переважно богословська, часом – суспільно-політична чи будь-яка інша, але обов’язковим є погляд на певну проблему через призму Слова Божого. Інколи ми розміщуємо тут і певні інформаційні статті, що стосуються служінь чи подій у нашій парафії, але, на нашу думку, ці тексти відрізняються постановкою якихось ширших питань, ніж звичайні повідомлення, що виставляються у відповідному розділі НОВИН. 

 

         Також ми вважаємо за доцільне продублювати нижче посилання на ІНШІ ДЖЕРЕЛА, де ми вміщаємо ланки на статті, які були написані іншими конфесійними лютеранами чи перебувають у злагоді із здоровою доктриною (повний список посилань Ви можете знайти на сторінці КОРИСНІ ДЖЕРЕЛА нашого сайту).

 

Пастир Віктор Хаустов

 

 

Календар

СвятийДухХрест2

Молитви

Duerer-Prayer2

 

Аудіо проповіді

st peter preaching in the presence of st mark big

Аудіо музика

Gaudenzio Ferrari 002

Час Реформації

ЧАС РЕФОРМАЦІЇ - заставка

Українське лютеранство

Blog-V-Gorpynchuka

Блог п. Т.Коковського

Blog-Tarasa-Kokovskogo

Віттенберзький соловей

Wittenberg-Nightingale

Семінарія Св.Софії

УЛБ-222